Minella Doğal Kaynak Suyu Çatalca'nın dağlık kesimindeki yaylalardan süzülerek aşağıdaki işlemlerden geçerek sofralarınıza gelmektedir.

Minella, doğanın iyiliğini, hissetiğiniz sevgi ve özeni ailenizle de gönül rahatlığı ile paylaşmanızı sağlar. Bu yüzden doğal kaynak suyu Minella; kaynağından, en son teknoloji kullanılarak, Avrupa Birliği standartlarında, tamamen hijyenik olarak, el değmeden doldurulur ve size ulaşır.
        
Dolum sırasında maksimum hijyen sağlamak çok önemlidir.

Bu nedenle, Minella Su fabrikasındaki dolum bölümü tamamen kapalı tutulur ve ürüne dışarıdan hiçbir şeyin bulaşmaması için dolum bölümündeki hava, hava filtreleri ile sürekli sterilize edilir.

Minella, günün her anında güvenle içmeniz için yanınızda

Damacanaların temizlenmesi ve geri dönüşüm süreci Minella Su dolum tesislerinde en ileri teknoloji ve uzmanlıkla ele alınır. Tesislere giren tüm damacanalar, dolum işleminden önce özel bir cihaz tarafından kontrolden geçirilir ve damacananın içinde su dışında başka bir şey kullanılmış olduğu anlaşılırsa temizleme işlemine sokulmadan imha edilir.
Temizleme işlemi 6-7 dakika süren yıkama işlemiyle başlar ve damacanalar iki ayrı temizleme makinasından geçirilir. Her iki makinada da temizleme ve dezenfekte işlemlerini içeren 6 aşamalı bir süreç uygulanır.

Minella Güngören Kurumsal Bayii olarak kampanyalarımız sürekli devam edecektir. Yeni abonelerimizin ilk suyu bizden hediyedir.Damacana takasımız ücretsizdir. Ayağınıza servis yapılır. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Suyumuzun fiyatı  bölge uzaklığına göre 4 - 5 TL olarak değişmektedir. Toplu alımlarda (bakkal,market,fabrika ve işyerlerine)indirimli fiyat uygulanır.    

Adres:Merkez Mh.Atatürk Cd.Bülbül Sk. No 15 Güngören/İSTANBUL - Minella Su Güngören Kurumsal Bayii EMAIL: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

SİPARİŞ HATTI :  555 3 623  -  CEP : 0542 643 36 74

You are here:   AnasayfaMinella Su